• Preliezky na školskom dvore

• Dňa 27.3.2019 mohli deti oficiálne prvý krát navštíviť a pohrať sa na prvkoch zostavy detského ihriska, ktoré bolo namontované počas jarných prázdnin. Tri týždne deti z bezpečnostných a technických dôvodov nemohli tieto prvky používať. Konečne sa dočkali svojho dňa, a keďže aj počasie prialo, dožičili si popoludnie hier a zábavy na preliezkach a kladinách.

Dúfame len, že sa nám podarí zohnať ďalšie financie na rozšírenie ihriska, ktoré je pre deti (hlavne) z ŠKD veľmi potrebné. Mgr. Jaroslava Bielečková

• Učitelia Zaymusky podporujú pozitívne zmeny v školstve

• Vážení návštevníci našej stránky. Určite ste v médiách zaregistrovali akciu "Učitelia v čiernom" na tisíckach slovenských škôl. Aj na Zaymuske fandíme slovenskému školstvu a na výročie narodenia J.A.Komenského sme sa pripojili k tejto iniciatíve.

• Úspech našich recitátoriek na celoslovenskom kole

• Sobotu 23.3.2019 sa v Bratislave konalo celoslovenské kolo recitačnej súťaže ...a Slovo bolo u Boha... Krásny úspech dosiahli dve naše žiačky: Natália Hrušková z 1.B získala Čestné uznanie za recitáciu poézie a Lucia Hudáková zo 4.A sa umiestnila na 3.mieste za recitáciu prózy. Obom dievčatám srdečne gratulujeme!

• Zaymuska zvíťazila na dekanátnom kole Biblickej olympiády

• Blahoželáme Kamile Birčákovej (8.A), Kláre Urbaníkovej a Eliške Štefancovej (obe 7.A) k úspechu na dekanátnom kole Biblickej olympiády. Dievčatá zúročili svoje vedomosti a nepodcenili zodpovednú prípravu na túto súťaž. Ďakujeme za pozitívne zviditeľnenie Zaymusky a už teraz držíme palce na diecézne kolo!

• Deň otvorených dverí na Zaymuske

• Dnes - stredu 20.3.2019 našu školu navštívili rodičia so svojimi deťmi - možno našimi budúcimi prvákmi. Po spoločne prežitej svätej omši a rozhovore s vedením školy si rodičia prezreli priestory školy a nakukli aj na vyučovanie k prvákom. Prajeme všetkým požehnaný prvý jarný deň.

• Zaymuska úspešná na súťaži Einstein teen

• Stredu 13. marca sa trojica našich žiačok - Mária Beniačová (IV.D), Natália Reynolds (V.A), Anastázia Urdová (VI.A), zúčastnila súťaže Einstein teen v anglickom jazyku. Vo vedomostnej súťaži, ktorú pripravilo a zorganizovalo Metodické oddelenie ANJ v spolupráci s Oxford University Press a MÚ v Žiline, získali tretie miesto. Gratulujeme!

• Preliezky pre ŠKD

• Počas jarných prázdnin sme osadili na školský dvor preliezky pre deti z ŠKD. Z technicko bezpečnostných dôvodov ich budeme môcť využívať od 25.3.2019.

• Exkurzia Salzburg 2019

• V dňoch 10.-12.3.2019 objavovali Zaymusáci krásy Salzburgu a Mníchova.

• Deň otvorených dverí na Zaymuske

• Chceli by ste, aby Vaše dieťa prežilo prvé školské roky v bezpečnom prostredí pri láskavých učiteľoch? Chceli by ste, aby výchova a prístup v škole boli v duchu kresťanských hodnôt? Hľadáte školu s kvalitným vzdelávaním a vybavením? Príďte sa pozrieť a uvidíte, že Zaymuska je tou správnou voľbou!

• Darujte 2% Zaymuske

• Vážení rodičia, sympatizanti a všetci nezištní podporovatelia našej školy. Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o podporu našich aktivít. Za túto pomoc Vám už vopred ďakujeme a veríme, že sa nám spoločne podarí budovať krajšiu a lepšiu školu, otvorenejšie a veselšie spoločenstvo...