• Karanténa triedy 1.A

• Z dôvodu pozitívneho výsledku AG samotestu žiaka je trieda 1.A na základe rozhodnutia riaditeľa školy, po konzultácii s Regionálnym úradom verejného zdravotníctva v Žiline, v domácej karanténe od 31.1.2022 do 2.2.2022 (vrátane). Žiaci uvedenej triedy v daných dňoch prechádzajú na dištančnú formu vzdelávania. Rozhodnutie riaditeľa školy je v prílohe.

Upozorňujeme rodičov, aby sledovali zdravotný stav svojich detí a v prípade výskytu príznakov ochorenia COVID 19 kontaktovali školu a svojho pediatra. Každý použitý Ag samotest nahláste cez Edupage. Dodržujte čas uvedený v príbalovom letáku na odsledovanie výsledku samotestu!

Prajeme všetkým žiakom, rodinám i učiteľom pevné zdravie a vyprosujeme Božiu pomoc a požehnanie. Vedenie školy.

• Karanténa triedy 9.B

• Z dôvodu pozitívneho výsledku AG samotestu žiaka je trieda 9.B na základe rozhodnutia riaditeľa školy, po konzultácii s Regionálnym úradom verejného zdravotníctva v Žiline, v domácej karanténe od 28.1.2022 do 1.2.2022 (vrátane). Žiaci uvedenej triedy v daných dňoch prechádzajú na dištančnú formu vzdelávania. Rozhodnutie riaditeľa školy je v prílohe.

• Karanténa triedy 2.A

• Z dôvodu pozitívneho výsledku AG samotestu žiaka je trieda 2.A na základe rozhodnutia riaditeľa školy, po konzultácii s Regionálnym úradom verejného zdravotníctva v Žiline, v domácej karanténe od 27.1.2022 do 30.1.2022 (vrátane). Žiaci uvedenej triedy v daných dňoch prechádzajú na dištančnú formu vzdelávania. Rozhodnutie riaditeľa školy je v prílohe.

• Karanténa triedy 7.B

• Z dôvodu pozitívneho výsledku PCR testu žiaka je trieda 7.B na základe rozhodnutia riaditeľa školy, po konzultácii s Regionálnym úradom verejného zdravotníctva v Žiline, v domácej karanténe od 26.1.2022 do 30.1.2022 (vrátane). Žiaci uvedenej triedy v daných dňoch prechádzajú na dištančnú formu vzdelávania. Rozhodnutie riaditeľa školy je v prílohe.

• Karantény ďalších tried na CZŠ R. Zaymusa

• Z dôvodu pozitívnych výsledkov AG-samotestov a PCR testu žiakov sú triedy 1.C a 6.A na základe rozhodnutia riaditeľa školy, po konzultácii s Regionálnym úradom verejného zdravotníctva v Žiline, v domácej karanténe od 24.1.2022 do 31.1.2022 (vrátane)a triede 5.A sa predlĺžila karanténa do 30.1.2022 (vrátane). Pre tieto triedy platí ešte 10-dňová dĺžka karantény - podľa pokynov RÚVZ. Žiaci uvedených tried v daných dňoch prechádzajú na dištančnú formu vzdelávania. Rozhodnutia riaditeľa školy sú v prílohe.