• Novinky

      • Aleluja!

      • Kristus vstal z mŕtvych - pre Teba. Premohol hriech - pre Teba. Otvoril nebo - pre Teba

       Pane, nechcem, aby ma uspokojilo iba počúvanie o Tebe. Dnes sa chcem predovšetkým s Tebou stretnúť...

      • Duchovný program na Veľký týždeň

      • Milí žiaci, vážení rodičia.

       Prinášame Vám prehľad priamych prenosov počas Veľkého týždňa, ktoré bude vysielať televízia LUX. Samozrejme, máme možnosť sledovať aj prenosy cez verejnoprávnu televíziu, či na FB linkách viacerých farností. Myslime počas týchto svätých omší na seba navzájom, naše rodiny, na všetkých nakazených koronavírusom i na lekárov a zdravotníkov, ktorí sa o nich starajú. 

       Keďže nemôžeme byť na obradoch fyzicky prítomní, prinášame Vám aj informácie o duchovnom Svätom prijímaní, ktoré pripravili bratia Saletíni. 

       Združenie katolíckych škôl Slovenska ponúka cirkevným školám online duchovný program:  
       Program je zostavený priliehavo pre vekovú skupinu žiakov ZŠ. Tejto iniciatíve vyjadril podporu Mons. Bernard Bober, predseda Komisie KBS pre katechizáciu a školstvo. 

       Pondelok 6.4. 10:00 Svätá omša (celebrant otec biskup Jozef Haľko, pomocný biskup Bratislavskej arcidiecézy)

       Utorok 7.4. 10:30 Krížová cesta pre žiakov (obetovaná za zastavenie pandémie)

       Streda 8.4. 10:30 Adorácia pred vyloženou Oltárnou sviatosťou (so sprievodným slovom, ktoré predstaví žiakom udalosti Veľkého týždňa)

       Program bude realizovaný vo Farskom kostole povýšenia Svätého kríža v Bratislave a budete ho môcť naživo sledovať na webe zkss.sk alebo priamo na Facebookovej stránke https://facebook.com/zkss.sk/videos/  

      • ZÁPIS do 1.ročníka

      • Vážení rodičia. V budúcom školskom roku plánujeme otvoriť až 3 triedy s približne 62 žiakmi.

       Zápis v tomto roku prebehne elektronicky, čiže vypísaním elektronickej prihlášky na webe školy, čo niektorí z vás už aj urobili. Je potrebné to stihnúť do konca apríla 2020. Po 30.4. budeme kontaktovať každého rodiča individuálne. 

       Povedzte o našej škole aj Vašim známym. Ak by mali záujem aj o prestup ich detí na Zaymusku do vyšších ročníkov, môžu kontaktovať vedenie školy na 0903 591 593 alebo cez czszaymusa@gmail.com.  

      • Oznam školskej jedálne

      • Vzhľadom na aktuálne informácie z Ministerstva školstva oznamujeme, že Školská jedáleň pri CZŠ R.Zaymusa ostáva zatvorená.

       Všetky poplatky za stravovanie v ŠJ, ktoré ste na apríl 2020 zaplatili, alebo Vám e-banking automaticky stiahol, budeme riešiť hneď po návrate do školy. Budú vedené ako preplatky, ktoré sa na konci školského roka budú vracať. Tak, ako to býva každý školský rok.

       Sme radi, že potraviny, ktoré ostali v sklade ŠJ po uzavretí školy, pomohli sestričkám Matky Terezy pri ich starostlivosti o druhých.